Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

MSA™ Sordin Supreme Pro-x LED

Prekės kodas: 75302-X-07-S
240,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 3 - 5 dienos

Aprašymas

Šis modelis yra su LED pašvietimu.

MSA Sordin Supreme Pro X yra premium klasės produktas, sukurtas kariškiams pagal karinius MIL standartus, veikimui ekstremaliomis sąlygomis. Šių ausinių garso atkūrimo kokybė nepriekaištinga.

Šiuolaikinės technologijos leido sukurti efektyvią elektroninę sistemą, kuri tausoja elementus tačiau atkuria aukščiausios kokybės garsą bei atkerta klausai pavojingus garsus iki saugaus 82 dB(A) lygio. Ausinės MSA Supreme Pro X leidžia Jums komunikuoti, girdėti instruktoriaus komandas, kai aplink šaudoma. Medžioklėje ar karyboje jautrus mikrofonas garsina aplinkos garsus. Supreme Pro X atkuria labai natūralų garsą. Tai leidžia nustatyti garso šaltinio sklidimo kryptį be triukšmų, kas labai svarbu karyboje ar medžioklėje. Skaitmeninis garso atkūrimas ir jo stiprinimas leis Jums girdėti geriau. 

 

  • tvirtas korpusas, kadangi visos judančios dalys pagamintos iš plieno, o visos elektronikos plokštės lakuotos ir apsaugotos nuo vandens;

  • yra 2 mikrofonai, apsaugoti nuo vandens;

  • pavojingi garsai nutildomi, bet neatkertami visiškai (Karys gali girdėti iš kur apšaudomas);

  • yra baterijų ekonomijos režimas bei išsikrovimo indikatorius;

  • išorinis neperšlampamas baterijų skyrius;

  • AUX jungtis tangentės, mp3, telefono prijungimui;

  • kaušelių forma pritaikyta patogiai dėvėti ausines po šalmu;

  • dideli, gumuoti valdymo mygtukai, pritaikyti naudojimui su mūvimomis pirštinėmis;


Komplekte: Ausinės, 2 x AAA baterijos, instrukcija, mono kabelis.

Virš 300 veikimo valandų su  2 x AAA baterijomis.