Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Ghost III dėklas (be tvirtinimo)

Prekės kodas: GI03
55,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 2 dienos

Aprašymas

Spalva: juoda

  • Fiksavimo stiprumas: 1, 2

  • Atsparus vandeniui

  • Suderinamumas su įv. moduliais

Dėklas sukurtas specialiai karinėms bei teisėsaugos struktūroms. Testavimo metu šiems dėklams keliami ypatingai griežti saugumo sistemų, patvarumo ir medžiagų reikalavimai. Mūsų užsakovai pripažįsta tik geriausia, todėl mes gaminame tik tai, kas yra geriausia. GHOST rakinimo sistema, modulinis dizainas ir kampo keitimo funkcijos buvo ir yra pažangiausias žingsnis kuriant tarnybinę įrangą, labiausiai tinkančią populiariems kariuomenėje bei kitose jėgos struktūrose naudojamiems ginklų modeliams.

Saugi fiksavimo sistema: ginklas iš Ghost III dėklo ištraukiamas instinktyviai ir ypač greitai dėl rankos natūralaus judesio. Specialių treniruočių tam nereikia, nes šaudančioji ranka automatiškai išlaiko teisingą ginklo poziciją. Palyginti su tradiciniais dėklais, ginklo ištraukimo-įdėjimo metu testų rezultatai parodė 50 proc. didesnį greitį.

Dėkle  ginklas automatiškai užsifiksuoja saugioje pozicijoje. Mes šimtu procentų garantuojame, jog stresinėse situacijose ginklas savaime neiškris ir nepasimes.

Suderinamumas su įv. moduliais: bazinis dėklas turi keičiamų modulių. Nesvarbu, kokią uniformą dėvėtų pareigūnas, karinę ar civilinę, dėklo jam keisti nereikės, nes dėklas puikiai dera praktiškai prie bet kurio statutinio drabužio. Kitas dėklo pranašumas yra tas, jog jeigu pareigūnas pakeis ginklą į kitą, keičiamas tik bazinis dėklo modulis. Visi kiti moduliai išliks tinkami baziniam dėklui. Specialiai sukurti moduliai turi išvestus bėgius, leidžiančius greitai surinkti ir išardyti dėklą. Be to, be vargo galima modulį perkelti nuo uniforminio švarko į prie kojos esančią plokštelę, net nekeičiant pačio įprastinio ir kasdien naudojamo dėklo.