Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Ghost 2.0 dėklas

Prekės kodas: GI02
49,24 €

Aprašymas

Spalva: juoda

  • Fiksavimo stiprumas: 3

  • Pasukimo kampas: 90 laipsnių

  • Atsparus vandeniui

  • Suderinamumas su įv.moduliais

Naujas Ghost 2.0 dėklas yra skirtas policijos ir teisėsaugos struktūrų pareigūnams, kuriems yra reikalingas aukštesnis fiksavimo (III) lygis. Specialiai parinktos medžiagos garantuoja patikimumą ir ilgaamžiškumą kasdieniniame dėklo nešiojime. Dėklas yra visiškai suderinamas su visais Ghost moduliais.

Saugi fiksavimo sistema: rakinimo sistema užtikrina greitą, saugų ir instinktyvų ginklo ištraukimą iš dėklo. Užsegamas dirželis virš dėklo leidžia ginklui neiškristi judant. Patį dėklą paprastai galima atrakinti natūraliu judesiu. Papildomam saugumui užtikrinti iš šonų dirželis turi automatinius užraktus, o fiksavimo svirtis neleidžia atsitiktinai iškristi ginklui arba ištraukti jį iš pareigūno dėklo pašaliniam asmeniui.

Ginklo ištraukimas: prieš išsitraukiant ginklą reikia dėkle paspausti dirželį į vidų ir į priekį. Šis judesys jį pajudins į priekį atrakindamas ginklą. Šis natūralus judesys užtikrina saugų ir teisingą ginklo paėmimą.

Suderinamumas su įv.moduliais: Ghost 2.0 dėklas yra suderinamas su visais kariniais ir LE moduliais, o vartotojai, naudojantys G3 ar G4 tipo dėklus taip pat gali be vargo naudoti visus naujam dėklui skirtus modulius.